Language :

NUTSHELL EKOLOJİK BRİKETLER

MANGALLARDA

*Nutshell Ekolojik Briket; mangal yaparken ete lezzetli bir tat ve is verir. Uzun yanma özelliği ile, mangalınız uzun saatler sürer.

*Nutshell Ekolojik Briket; %100 doğal fındık kabuğundan üretilir ve çevreye zararlı olabilecek zehirli katkı maddeleri içermez.

*Nutshell Ekolojik Briket; odunsu yapısı ve ortası delik üretim yönetimiyle kolayca alevlenir.

*Nutshell Ekolojik Briket; mangalda pişen yiyeceklere güzel bir tat verir.

*Nutshell Ekolojik Briket; yiyecekleri optimum ısıda pişirir ve aşırı yakmaz.

*Nutshell Ekolojik Briket; Ortalama 3 saat yanar ve mangal kömürü gibi siyah lekeler yapmaz.

*Nutshell Ekolojik Briket; yandıktan sonra minimum miktarda kül bırakır (%1). Mangal yaptıktan sonra cihazınızı temizlemek daha kolay olacak.

*Nutshell Ekolojik Briket; ekolojik bir yakıttır; bu nedenle, bahçenizde çiçekleriniz için gübre olarak kullanabilirsiniz.

*Nutshell Ekolojik Briket; 3 KG , 5 KG , 10 KG'lık saplı ekolojik paketlerde satışa sunulmaktadır.

*Nutshell Ekolojik Briket; havaya %8 oranında salınım yapan mangal kömürü ile karşılaştırıldığında %0.087 sülfür oranıyla sağlıklı ve ekolojik bir üründür.

*Nutshell Ekolojik Briket; uzun yanma özelliği ve yüksek ısıl değeri birim fiyatı ile karşılaştırıldığında, onu piyasadaki mangal kömürü ürünlerine göre daha ekonomik bir ürün haline getirmektedir.

*Nutshell Ekolojik Briket; 'in üretim sürecinde katkı maddeleri veya kimyasal maddeler kullanılmaz ve sadece toz ve kurutulmuş fındık kabuklarından yapılmıştır; bu nedenle, çevre dostu bir üründür.

Nutshell Ekolojik Briket; üretirken ağaç kesilmez. Ürünün tamamı katkı ve kimyasal maddesiz, toz ve kurutulmuş fındık kabuklarından yapılmıştır.

 

NUTSHELL'İN MANGALLARDA KULLANIMI:

Nutshell Ekolojik Briketler; saplı 3 kg'lık ekolojik paketlerde satışa sunulmaktadır. Taşıması ve saklaması kolaydır.           


Brochure
100% NATURAL
NO CO2 EMISSIONS
BIODEGRADABLE