Language :

HAKKIMIZDA

    YAKSAM HANE; fındık kabuğu ve gürgen ağacından yapılmış Nutshell Ekolojik Briketlerin en büyük üreticisidir. Samsun'da kurulu olan şirket inşaat, enerji, gayrimenkul yatırımı ve reklamcılık sektörlerinde faaliyet gösteren "Hane Grubu"na bağlıdır.

    Organik ve çevre dostu yakıtlara küresel ölçekte artan ilgi ile grup Türkiye'de ve dış ülkelerde yetersiz yatırım yapılan "biyokütle" sektörünün önemini fark etmiştir. Sonuç olarak, YAKSAM HANE özellikle fındık kabuğu ve gürgen ağacından yapılan Ekolojik Briketlerde Araştırma ve Geliştirmeye 2011 yılında başlamış ve 5.000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alanlı briket üretim fabrikası ile Türkiye'de sektörün en büyük yatırımını yapmıştır. Fabrikamızda kullandığımız yüksek teknoloji ürünü makineler dünyanın en kaliteli çevre dostu briketlerini üretmemizi sağlamaktadır.

  2012 yılından itibaren faaliyette olan YAKSAM HANE, Samsun, Ankara ve İstanbul'daki depolarından yerli ve yabancı müşterilerine en iyi yüksek kaliteli briket dağıtımını gerçekleştirmektedir.

 
Brochure
100% NATURAL
NO CO2 EMISSIONS
BIODEGRADABLE