Language :

NUTSHELL EKOLOJİK BRİKETLER

AVANTAJLAR

*Nutshell Ekolojik Briket; %100 doğal fındık kabuğundan üretilir ve çevreye zararlı olabilecek zehirli katkı maddeleri içermez.

*Nutshell Ekolojik Briket; sadece toz ve kurutulmuş fındık kabuklarından yapılmış olup, imalat sürecinde hiçbir katkı maddesi veya kimyasal madde kullanılmamıştır. Bu nedenle, çevre dostu bir üründür.

*Nutshell Ekolojik Briket; uzun yanma özelliği ve yüksek ısıl değeri birim fiyatı ile karşılaştırıldığında, onu piyasadaki mangal kömürü ürünlerine göre daha ekonomik bir ürün haline getirmektedir.

*Nutshell Ekolojik Briket; daha düşük ısıl değere sahiptir; %35-45 nem oranı ile %3 nem oranına sahip Nutshell Ekolojik Briketts daha yüksek nem oranına sahiptir. Bu nedenle, aynı miktarda üründen daha fazla ısı ürettiğinizden Nutshell Ekolojik Briket daha enerji tasarruflu ve verimlidir.

*Nutshell Ekolojik Briket; 'in kül oranı %1'dir; ancak, bu oran odunda %5'tir. Nutshell Ekolojik Briket tamamen yanar ve ısı enerjisine dönüşür. Daha az kül oranı nedeniyle, cihazı temizlemek daha kolaydır ve külü bitkileriniz için gübre olarak da kullanabilirsiniz.

*Nutshell Ekolojik Briket; 'in odundan daha yüksek ısıl değeri vardır.


*Nutshell Ekolojik Briket; üretim şekli nedeniyle hegzagonal yapılı düz yüzeye sahiptir. Nutshell Ekolojik Briket odunun aksine ellerinizi yaralayabilecek kıymık içermez.

*Nutshell Ekolojik Briket; katkı maddesi ve binder içermez. Yüksek ısıl değeri ve uzun yanma özellikleri ile Nutshell Ekolojik Briket odunla karşılaştırıldığında %300 daha tasarrufludur.

*Nutshell Ekolojik Briket; ortalama 3 saat yanar ve mangal kömürü gibi siyah lekeler yapmaz.

*Nutshell Ekolojik Briket; mangal yaparken ete lezzetli bir tat ve is verir. Uzun yanma özelliği ile, mangalınız uzun saatler sürer.

*Nutshell Ekolojik Briket; odunsu yapısı ve ortası delik üretim yönetimiyle kolayca alevlenir.

*Nutshell Ekolojik Briket; mangalda pişen yiyeceklere güzel bir tat verir.

*Nutshell Ekolojik Briket; yiyecekleri optimum ısıda pişirir ve aşırı yakmaz.

*Nutshell Ekolojik Briket; havaya %8 oranında salınım yapan mangal kömürü ile karşılaştırıldığında %0.087 sülfür oranıyla sağlıklı ve ekolojik bir üründür.

*Nutshell Ekolojik Briket; üretim sürecinde katkı maddeleri veya kimyasal maddeler kullanılmaz ve sadece toz ve kurutulmuş fındık kabuklarından yapılmıştır; bu nedenle, çevre dostu bir üründür.

*Nutshell Ekolojik Briket; 'in üretiminde hiçbir ağaç veya fidan kesilmemiştir. Ürünümüz odun, toz ve tarımsal kalıntıların geri dönüştürülmesiyle üretilir.

*Nutshell Ekolojik Briket; 3 KG , 5 KG , 10 KG'lık saplı ekolojik paketlerde satışa sunulmaktadır. Taşıması ve saklaması kolaydır.


Brochure
100% NATURAL
NO CO2 EMISSIONS
BIODEGRADABLE