Language :

HORNBEAM EKOLOJİK BRİKETLER

* Hornbeam Ekolojik Briket”, gürgen ağacından elde edilen toz ve kurutulmuş kıyılmış odundan yapılmış çevre dostu bir üründür. Yüksel ısıl değeri, uzun yanma süresi, organik niteliği, nispeten düşük maliyeti ve düşük CO2 salınımı ve dolayısıyla düşük karbon ayak izi nedeniyle ocaklar, fırınlar ve aynı zamanda ev ısıtması için kömüre mükemmel bir alternatiftir.

*Evler, ofisler ve apartmanların kalorifer kazanlarında ısıtma amaçlı kullanılabilir.

*Ekmek ve pizza fırınlarında yakıt olarak kullanılabilir. Yüksek ısıl değeri ve uzun yanma özelliği nedeniyle, odundan %300 daha verimlidir. Bu sayede, fırıncılar gürgen briketinden elde edilen kıyılmış odunla %50'ye kadar yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

*Hornbeam Ekolojik Briketler'in üretim sürecinde katkı maddeleri veya kimyasal maddeler kullanılmaz ve sadece toz ve kurutulmuş gürgen ağacından yapılmıştır; bu nedenle, çevre dostu bir üründür.

*Odunun ısıl değeri briketten düşüktür. Bizim briketlerimiz sadece %3 nem oranına sahipken, odunun nem oranı %35-45'tir. Bu nedenle, aynı miktarda üründen daha fazla ısı üreten "Hormbeam Ekolojik Briketler" daha enerji tasarruflu ve verimlidir.

*“Hornbeam Ekolojik Briketler” herbiri 25 kg'lık lamine paketlerde satılmaktadır. Taşınması ve saklanması kolay bir üründür.

*“Hornbeam Ekolojik Briketler” %1 kül oranına sahiptir. Ürünümüzün tamamı yanar ve ısı enerjisine dönüşür. Düşük kül oranı nedeniyle, temizlenmesi daha kolaydır.

*Hornbeam Ekolojik Briket'in uzun yanma özelliği ve yüksek ısıl değeri birim fiyatı ile karşılaştırıldığında, onu piyasadaki mangal kömürü ürünlerine göre daha ekonomik bir ürün haline getirmektedir.

*Yüksek uçuculuğu nedeniyle, "Hornbeam Ekolojik Briketler” güzel ateş yakarlar.

Brochure
100% NATURAL
NO CO2 EMISSIONS
BIODEGRADABLE