Language :

NUTSHELL EKOLOJİK BRİKETLER

ŞÖMİNE VE OCAKLARDA

*Nutshell Ekolojik Briket ; %100 doğal fındık kabuğundan üretilir ve çevreye zararlı olabilecek zehirli katkı maddeleri içermez.

*Nutshell Ekolojik Briket 'in üretim sürecinde katkı maddeleri veya kimyasal maddeler kullanılmaz ve sadece toz ve kurutulmuş fındık kabuklarından yapılmıştır; bu nedenle, çevre dostu bir üründür.

*Nutshell Ekolojik Briket 'in uzun yanma özelliği ve yüksek ısıl değeri birim fiyatı ile karşılaştırıldığında, onu piyasadaki mangal kömürü ürünlerine göre daha ekonomik bir ürün haline getirmektedir.

*OdunNutshell Ekolojik Briket 'ten daha düşük ısıl değere sahiptir; %35-45 nem oranı ile %3 nem oranına sahip Nutshell Ekolojik Briketts daha yüksek nem oranına sahiptir. Bu nedenle, aynı miktarda üründen daha fazla ısı ürettiğinizden Nutshell Ekolojik Briket daha enerji tasarruflu ve verimlidir.

*Nutshell Ekolojik Briket'in kül oranı %1'dir; ancak, bu oran odunda %5'tir. Nutshell Ekolojik Briket tamamen yanar ve ısı enerjisine dönüşür. Daha az kül oranı nedeniyle, cihazı temizlemek daha kolaydır ve külü bitkileriniz için gübre olarak da kullanabilirsiniz.

*Nutshell Ekolojik Briket; odundan daha yüksek ısıl değere sahiptir.

*Nutshell Ekolojik Briket; 450 santigrat derece sıcaklıkta ve yüksek basınç altında üretilir. Odunun aksine son ürünümüz böcek kalıntıları içermez.

*Nutshell Ekolojik Briket; üretim şekli nedeniyle hegzagonal yapılı düz yüzeye sahiptir. Nutshell Ekolojik Briket odunun aksine ellerinizi yaralayabilecek kıymık içermez.

*Nutshell Ekolojik Briket katkı maddesi ve binder içermez. Yüksek ısıl değeri ve uzun yanma özellikleri ile Nutshell Ekolojik Briket odunla karşılaştırıldığında %300 daha tasarrufludur.

 


NUTSHELL'İN ŞÖMİNELERDE KULLANIMI:Brochure
100% NATURAL
NO CO2 EMISSIONS
BIODEGRADABLE